Pro restaurace

Službu provozuje společnost Menumedia s.r.o.

Jaké výhody získáte používáním aplikace Jídeláčky

Na webu Jídeláčky můžete zobrazit neomezený počet jídelních lístků a host si v nich může listovat jak v počítači, tak v mobilním telefonu. Nezapoměňte si do profilu vložit fotku Vašeho podniku.

 

 

 Nejen že za službu nic nechceme, ale navíc si s námi můžete vydělat nemalé peníze. Za umístění malé reklamy na jídelní lístek si můžete vydělat až 5 000,- měsíčně. Podrobné info o principu vkládání reklamy si přečtěte ZDE.

 

 

Jedním kliknutím lístek zobrazíte na svém Facebookovém profilu.

 

 

Z jídelního lístku také snadno uděláte soubor PDF pro Vaši tiskárnu a tak si vytisknete libovolný počet kopií přímo pro Vaše hosty.

 

 

Na svém profilu si snadno vytvoříte vlastní knihovnu položek. Kdykoliv změníte obsah položky v knihovně nebo přímo v lístku, tak se změna projeví na všech lístcích, kde je položka zobrazena. Díky této funkci už nebudete mít například dvojí ceny.

 

 

Vložte si do profilu logo a obrázek Vašeho podniku a zvolte si typ písma na jídelním lístku. Lístek je také vhodné doplnit o datum, adresu nebo kontakty.

Alergeny

PDF volně ke stažení. Možnost oboustranné česko-anglické verze vytištěné na plastovém substrátu Polyart k zaslání poštou za cenu 99,- včetně poštovného. Výhodou tohoto materiálu je flexibilita běžného papíru a pevnost plastu. Lístek nejde ani roztrhnout a po případném umazání jde snadno ošetřit vodou se saponátem bez sebemenší újmy. Není tedy nutné jej pak ještě chránit nevkusnou igelitovou košilkou.